Shopping Cart

Telefon: +420 773 751 090

Využijte online poradenství ze svého gauče přes Facebook nebo Zoom

Výsledky uživatelů

Vybírala jsem hlavně velmi viditelné výsledky spotřebitelů, které lze dosáhnout účinnými preparáty společnosti Dr. Nona International Ltd. Je jich samozřejmě mnohem víc, zde je přehled těch nejčastějších z nich.

Svědění kůže a lupy

Dobrý den , p. Janka Girgošková – zasílám krátkou vazbu na produk Dr. Nona – šampon, krém , : již několikátý den nemám svědivost pokožky na žádné části těla – tedy od hlavy až k patě klid . Šampon zdá se příznivě působí i na pokožku obličeje – nestahují se suché partie ani v průběhu dne – nemusím aplikovat žádné podpůrné krémiky , Pokud se objeví svědivá ložiska v lokálních částech většinou kolem chodidel aplikuje krémik , svědivost do 5 minut zmizí . Dříve jsem měl častou svědivost , v různých částech obličeje – při práci se sluchátky kolem uší , byly to stěhovavé efekty po celé oblasti pokožky hlavy . Teď má celá moje lidská kůže už více jak týden naprostý klid – a to je velká úleva Janka. Děkuji . Hezké dny přeje – zákazník. R . K .

Úraz na kole

 „Produkty Dr. Nona znám již 10 let a za tu dobu mám sama osobně několik vlastních zkušeností s produkty. Poslední byla můj pád z kola, kde jsem hezky v pěkné rychlosti dostala smyk a sedřela půlkou těla asfalt, jen v tílku a kraťasech, frajerka. Po příchodu na chatu jsem na to dala Solaris tělové mléko a sice to šíleně pálilo, regenerace byla téměř okamžitá. Za 10 dní jsem na té straně mohla v pohodě spát, do měsíce byly strupy pryč a zahojené rány. Kromě toho je skvělý jako prevence proti striím při těhotenství. Po dvou dětech nemám ani jednu.

Problematická pleť - akné

Natálie trpěla dlouhodobě velice bolestivým akné, které bylo doprovázené zápalem, kdy se nemohla tváře bez bolesti ani dotknout. V lednu roku 1999 začala používat přípravky od Dr. Nony, konkrétně: Obklady z Mrtvého moře, Bahenní masku i Soli do koupele. Zápal pokožky ustoupil již po pár dnech a tvář se vyčistila v průběhu několika měsíců.

Ekzém u novorozence

Saša od dvou měsíců trpěl na vlhký ekzém. V nemocnici ho ošetřovali homeopatiky, ale zlepšení se nepodařilo dosáhnout. „V únoru 1997 jsme začali používat připravky Dr. Nona. Tvářička i tělo se začaly hojit už o tři týdny a za dva měsíce se kůže změnila na úplně čistou a neporušenou pokožku. Od té doby Saša směl jíst i potraviny před tím zakázané, a to i včetně jahod, které nesměl.“

Nadváha po těhotenství

Natálii po narození dcerky zůstala hmotnost 115 kg. Snažila se nasadit hodně dietní jídla, ale bez úspěchu. Pak začala používat program na snížení hmotnosti podle Dr. Nony. Užívala přípravky: Gonseen, Soli do koupele, Cleanseen, Soupseen, Dakseen, tělové mléko a tělové krémy. Za 9 měsíců se její hmotnost snížila o 35 kg! Zmizeli bolesti zad i nohou a teď se cítí skvěle.

Obnovení růstu vlasů

Oleg začal ztrácet vlasy v důsledku nemoci z povolání. Díky náhodě mu osud přivedl do cesty přípravky Dr. Nona. Začal používat: Bahenní masky se solí a medem a s úžasem zjistil, že vlasy začali opět růst! Častokrát si mazal Bahno a krém Solaris na celou pokožku hlavy. Je moc vděčný za tyhle úžasné výrobky.

Pokousání psem

Julie ve svých 2 letech utrpěla úraz, a to pokousání od psa. Rána moc krvácela. Naštěstí maminka okamžitě opláchla místo solným roztokem, dělala obklady se solným roztokem a na noc použila Solaris krém, který tlumil i bolest. Po zastavení krvácení pokračovala se Solarisem. Rána se krásně uzdravila bez stmelování a sešívání. „Jsem vděčná Dr. Noně za její produkty“.

Otevřená rána

Paní Naděždě se z malinké ranky postupně vytvořila veliká rána a infekce prostupovala postupně na celou nohu. Nemocniční ošetření a léčení přírodními procesy přinesly pouze malou úlevu. Přípravky Dr. Nony, přinesly rychle zlepšení. Používala: Soli do koupele, Bahenní přípravky a krém Solaris. Rána se léčila pouhých 8-9 dní!

Popáleniny těla

Kirill utrpěl popáleniny tváře, pravé ruky a nohy. Kůru začali 30 minut po úrazu, protože měli v rodině přípravky Dr. Nony. Použité byly: Dynamický krém, obklady z vody Mrtvého moře, Soli, čaj Gonseen. Po 2 týdnech od začátku používání se zahojila tvář. Ruka a noha se hojily asi ještě měsíc. Rány se uzdravovali velice rychle a dnes nejsou žádné bolesti ani problémy. Preparáty pomohly i k dobrému spánku a chuti do jídla.

Posíláme do celého světa

U objednávek nad 1000 Kč

Expresní odeslání

Do 24h. od potvrzení objednávky

Mezinárodní záruka

Miliony spokojených uživatelů

100% Bezpečnost placení

MasterCard / Visa / Revolut