Shopping Cart

Telefon: +420 773 751 090

Využijte online poradenství ze svého gauče přes Facebook nebo Zoom

Filosofie společnosti

"Využít blahodárnou sílu přírody ve prospěch člověka - pomoci organismu získat přirozenou schopnost regenerace."

Dr. Nona Kuchina

“V mých 17-ti letech mi v jeden den doručili 2 zprávy. V první mi oznámili, že jsem přijata na Lékařskou fakultu v Minsku. V té druhé byly výsledky mého histologického vyšetření a diagnóza zněla: akutní lymfosarkom”. Nádor se rozrůstal, dusil mě a postupoval směrem dolů po šíji.  Před operací mi ještě lékaři prováděli ozařování v naději, že se nádor zmenší. Po několika sériích ozařování mi začali dávat hormony  (dexometazon). Lékaři operaci stále odkládali, protože nádor byl blízko krční tepny a nezmenšoval se ani po radioterapii. Šance přežít operaci a odstranit celý nádor se rovnala nule.

Číst dál 

Moshe Shneerson

Michael Shneerson se narodil v Kyjevě roku 1941. Tentýž rok na podzim zahynul jeho otec, Zalman Shneerson,  při obraně Kyjeva. Po ukončení základní školy musel začít pracovat, aby pomáhal mamince uživit rodinu. Přesto začal navštěvovat večerní školu a věnovat se samostudiu. V roce 1961 narukoval. Tři roky  strávil na vojně a po návratu začal pracovat jako inženýr v továrně na zpracování plastů. Současně se zapsal na večerní studium na Kyjevské univerzitě. Studium ukončil roku 1972 a přestěhoval se do Izraele, kde pracoval jako strojní inženýr.

Číst dál

Historie společnosti

Firma „Dr. Nona International, Ltd.” byla založena v Izraeli v roce 1994 při klinice „Lenom”. Za jejím založením stojí Dr. Nona Kuchina, absolventka Lékařského Institutu v Minsku a její manžel Michail Shneerson. Produkce „Dr.Nona” stojí na základě revolučního objevu Halo Complexu, je zdokumentována ve vědeckých studiích a potvrzena specialisty z různých oborů medicíny a kosmetologie. Firma realizovala již šest vědecko – praktických konferencí na téma „Použití produktů Dr.Nona v širší lékařské praxi” a získaly aprobaci čtrnácti předních vědeckých center.

Číst dál

Nezávislá distributorka společnosti Dr. Nona

Janka Girgošková

Director
"Ukazuji klientům správný směr, jak zbavit se zdravotních obtíží a mít v zdravém těle i zdravého ducha."
Bleskové doručení od objednání, velice vstřícný přístup a příjemná komunikace. Určitě doporučuji a nakoupím znovu!
Silvie
Plzeň, Česká republika
Konečně jsem se zbavila kožních problémů, které mě trápili již několik let. Díky produktům z Mrtvého moře mám zas zpátky své sebevědomí, které jsem dlouho postrádala.
Marie
Liberec, Česká republika
Posíláme do celého světa

U objednávek nad 1000 Kč

Expresní odeslání

Do 24h. od potvrzení objednávky

Mezinárodní záruka

Miliony spokojených uživatelů

100% Bezpečnost placení

MasterCard / Visa / Revolut