Shopping Cart

Telefon: +420 773 751 090

Využijte online poradenství ze svého gauče přes Facebook nebo Zoom

Příběh zakladatele

Jako dítě byl Misha příkladný student, inteligentní, kreativní, ambiciózní, měl rád exaktní vědy. Rád s e vrtal v zákonech matematiky a fyziky.
Michael začal pracovat ve věku 14 let a velmi rychle se dostal na jednu z nejvyšších úrovní kvalifikace, kterou obvykle dosáhli až zralejší a zkušenější pracovníci.

Po ukončení studia na střední škole, Michael nastoupil na Kyjevskou technologickou vysokou školu, kterou absolvoval s vyznamenáním.

Po službě v sovětské armádě, Michael pokračoval ve svém vzdělání na Kyjevském polytechnickém institutu. V roce 1965, po návštěvě příbuzných z Izraele, se Michael začal zajímat o tak vzdálenou zemi. Brzy, navzdory jeho vysokému postavení byla touha repatriovat do Izraele větší, a tak se jako hlavní technolog v roce 1971 odstěhoval.

V Izraeli, navzdory nedostatku jazyka, rychle našel práci ve své specializaci. Ale aby bylo možné koupit byt a auto, bylo nutné mnohem více peněz než plat inženýra. Tehdy se znalosti různých řemesel hodily. Jeho šikovné ruce umožnily dosáhnout prosperity a získat vše potřebné pro slušný život v Izraeli.
Když vypukla válka soudného dne, Michael byl povolán do IDF, kde si v krátké době vysloužil pověst vynikajícího vojáka a velitele.

Po válce pracoval jako vedoucí technického rozvoje ve velké mezinárodní společnosti. Jeho vynálezy pomohly zefektivnit pracovní postup a ušetřit společnosti stovky tisíc dolarů. Ve svém volném čase Michael a jeho kolega vyvinuli jedinečné zámky proti krádeži, které byly později schváleny mnoha velkými společnostmi.

Dalším krokem bylo vytvoření obchodního podniku pro výrobu stříbrných šperků, ale Intifáda v roku 1987 způsobila pokles poptávky po stříbře a Michael, který byl v té době v Jižní Africe, se musel vrátit do Izraele, aby legálně uzavřel své podnikání.

Jednoho dne se Nona vrátila domů z Telavivské univerzity, kde pracovala jako lektorka, s překvapivou zprávou, že v Mrtvém moři existuje život. Tehdy se zrodila myšlenka na výrobu produktů založených na vitalitě archeakterie, která dokáže přežít v drsných životních podmínkách Mrtvého moře.

Michael si okamžitě uvědomil obrovský potenciál této myšlenky. Zatímco Nona začala sestavovat tým na vývoj, on začal získávat finanční prostředky pro novou společnost.
Navzdory nedostatku počátečního kapitálu a konexí se Michaelovi podařilo navázat financování výzkumných a vývojových prací.

Současně byla vyvinuta marketingová metoda prostřednictvím sítě nezávislých distributorů, která umožnila společnosti pokročit vpřed bez nutnosti získat kapitál na výstavbu obchodů a reklamních kampaní.

Správná technika, která se stala bezprecedentním motorem pokroku a růstu, umožnila Noně, Michaelovi a tisícům distributorů po celém světě podnikat v průběhu let a do značné míry přispět ke zlepšení kvality jejich života.

Když nové produkty vyvinuté Dr. Nonou a jejím týmem začali budit zájem mezi novými přistěhovalci z Ruska, Michael okamžitě pochopil, kterým směrem se vydat.

Shromáždil a vyškolil první generaci distributorů, skládajících se převážně z nových přistěhovalců, a poslal je do Ruska, aby otestovali reakci na výrobky. Brzy se ukázalo, že se jedná o úspěšný příběh. Od té doby se společnost začala rychle posouvat kupředu.

V průběhu let čelil Michael Schneerson několika vážným výzvám, úspěšně se mu podařilo vést společnost v průběhu finanční krize v Rusku v roce 1998 a globální krizí v roce 2008. Jeho neochvějný charakter a dlouholeté zkušenosti moudrého vizionářského vůdce se projevují znovu a znovu. Společnost překonává obtíže a nadále prosperuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Posíláme do celého světa

U objednávek nad 1000 Kč

Expresní odeslání

Do 24h. od potvrzení objednávky

Mezinárodní záruka

Miliony spokojených uživatelů

100% Bezpečnost placení

MasterCard / Visa / Revolut