Shopping Cart

Telefon: +420 773 751 090

Využijte online poradenství ze svého gauče přes Facebook nebo Zoom

Historie společnosti

Dr. Nona International byla založena v srpnu 22, 1994, na střeše domu Dr. Nonna a Michael Schneerson. K události, která to vyvolala, došlo před několika lety. Když dr. Nonna přednášela na Telavivské univerzitě, dozvěděla se o vědeckých studiích, které prokázaly, že na rozdíl od všeobecného přesvědčení je v hlubinách Mrtvého moře stále život. Senzační objev tlačil myšlenku výroby kosmetiky a potravinářských přídatných látek.

Schopnost vytvářet produkty, které budou dávat lidem živou sílu Mrtvého moře, zažehl představivost Nonna, její nápad byl okamžitě zvedl Michael. Začali se připravovat na realizaci své myšlenky: Michael začal hledat počáteční kapitál a Nonna začala sestavovat tým vědců, farmaceutů a laboratorních techniků, skládající se převážně z nových navrátilců. Tým provedl vědecký výzkum, a Michael v té době extrahované půjčování. První čtyři produkty společnosti byly vytvořeny co nejdříve.

Navzdory působivému pokroku byl start velmi obtížný. Shromážděné finanční prostředky došly v mžiku oka a nové produkty byly chladně přijaty, a to jak kolegy z Univerzity Nonny, tak blízkými příbuznými, kteří jim odmítli půjčit peníze a doporučili, aby se vzdali. Ale Michael a Nonna neseděli nečinně a s nevyčerpatelnou vytrvalostí, která se projevuje po celou dobu jejich životní cesty, se dál posouvali kupředu. Nonna opustila svou práci na univerzitě a investovala všechny odstupné do rozvoje společnosti. Byli nalezeni investoři. Ale nestačilo to. Nonna a Michael museli prodat svůj byt, auto a přestěhovat se do pronajatého ubytování.

Placení za práci týmu výzkumných pracovníků, nákup správného vybavení a spotřebního materiálu – to vše stojí velmi drahé. Aby lidé mohli pociťovat léčivou sílu Mrtvého moře, bylo rozhodnuto prodávat výrobky v rámci systému MLM – distribuci prostřednictvím sítě nezávislých distributorů. Plné povědomí o potenciálu této myšlenky přišlo, když se přistěhovalci z bývalého Sovětského svazu začali zajímat o produkty.

Sovětský svaz se zhroutil, padla železná opona a v důsledku toho se poptávka po dováženém zboží v deficitně zmítaném postsovětském prostoru vyšplhala do nebývalých výšin. Michajl pochopil, že noví přistěhovalci, kteří přišli do Izraele v 90. To je, když pár začal trénovat první generaci distributorů, kteří dováželi kufry naplněné novými produkty do Ruska.

Je jasné, že Dr. Nona International je úspěšný příběh. Výrobní potrubí fungovalo nonstop, drogy se staly stále více konkurenceschopnými a Dr. Nonna se stala populárním lektorem a vítaným hostem na různých talk show v Rusku a zemích SNS. Věci šlehaně do kopce, ale náhlé selhání v roce 1998 dělal jeho úpravy.

Hospodářská krize vedla k úplnému kolapsu ekonomiky a tehdejší ruský prezident Boris Jelcin prohlásil, že Rusko není schopno splatit své vnější dluhy. Stát přestal vyplácet dodavatelům platy, důchody a dluhy. Společnosti se hroutily jeden po druhém, celá střední třída okamžitě klesla pod hranici chudoby. Během několika týdnů se obrat společnosti snížil z 2,5 milionu dolarů na 300 000 dolarů. Bylo staženo obrovské množství objednávek, sklady přetékaly produkty a společnost zastavila svou práci.

Ale neochvějná víra v jeho podnikání přiměla Nonnu a Michaela k tomu, aby učinili ta nejodvážnější a nejneočekávanější rozhodnutí. Slíbili, že zachrání společnost před důsledky krize a splní finanční závazky. A dodrželi slovo své, čímž získali důvěru partnerů. Spoléhání se pouze na vlastní kapitál, bez půjček, společnost prošla těžkýmobdobím a několik měsíců se podařilo obnovit tok objednávek. Všichni distributoři a dodavatelé dostali své peníze do posledního centu. Profesionalita, poctivost a štědrost vůči distributorům a dodavatelům se vrátil do Nonna a Michael bohatě.

Rok 1999 byl poznamenán řadou slavností u příležitosti pětiletého výročí Dr. Mezinárodní společnost Nona . Tempo prodeje se zvýšilo a aktivity společnosti přesahovaly hranice Ruska. Za prvé – na Ukrajinu, a pak do jiných zemí. Souběžně s růstem společnosti byl rozšířen sortiment výrobků, které v té době činily více než dvacet položek.

Komerční úspěch umožnil Dr. Nona bezpečně překonat bariéru nového tisíciletí. Pověst o životodárné moci Mrtvého moře létala po městě a mudslation, rozšíření kruhu distributorů, který již čítal desítky tisíc lidí. Nonna a Michael, kteří opustili Sovětský svaz, se vrátili do SNS o dvě desetiletí později jako vítězové.

V roce 2008 globální hospodářská krize opět otřásla postavením společnosti. Opět platí, že Nonna a Michael musel přesvědčit distributory a dodavatele, aby věřili v možnost stabilizace situace. Navzdory nekontrolovatelné panice, která zachvátila světové trhy, všichni kolem Nonny a Michaela věřili ve správnost svých rozhodnutí a provedli je. Když krize pominula, ukázalo se, že tento hvězdný pár měl opět pravdu.

Dnes, dvě desetiletí po narození myšlenky na střeše domu Nonna a Michael, společnost Dr. Nona působí ve více než 40 zemích. Síť distributorů je více než 300.000 lidí. Sortiment výrobků, které změnily životy milionů lidí, dnes má více než 50 položek. Dr. Nonna a Michael Schneerson, spolu s jejich dědička Ruth, který je generální ředitel společnosti, i nadále rozšiřovat sortiment, vytvářet novou generaci produktů. Nesou taktovku zdraví a krásy od Dr. Nona International po celém světě, přitahuje stále více a více oddaných příznivců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Posíláme do celého světa

U objednávek nad 1000 Kč

Expresní odeslání

Do 24h. od potvrzení objednávky

Mezinárodní záruka

Miliony spokojených uživatelů

100% Bezpečnost placení

MasterCard / Visa / Revolut